czwartek, 6 czerwca 2019

Alvin ma 7 miesięcy i szuka domu.

Szczeniaki to psy które cieszą się zainteresowaniem... słodkie, radosne, energiczne psie dzieciaczki dość szybko znajdują domy. Problem w tym że czasem szczeniaki sie nudzą... warto pamiętać że pies to zobowiązanie na wiele lat. Na Podaj Łapę Bullom znalazłam takiego oto gagatka, widać kundelek, drobny będzie:


Opis: "Alvin psie dziecko które już zaznało bezdomności. Młody ma ok 7 miesięcy, jest to dzieckiak Ale grzeczny i bardzo szybko się uczący. Wymaga oczywiście nauki życia przy człowieku, może mu się zdarzyć załatwić w domu, coś zniszczyć jak to psie dziecko. Akceptuje inne zwierzęta oraz nadaje się do domu z dziećmi. Wymaga odżywienia gdyż jego stan ogólny daje wiele do życzenia. Przy podawaniu posiłków trzeba dawkować jedzenie, mniej A częściej - rzuca się na nie tak gdyby nie jadł nigdy. Obowiązuje procedura adopcyjna: 1. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety i jej pozytywna weryfikacja (samo wypełnienie nie jest jednoznaczne z adopcja). 2. Wizyta w domu starającego się o adopcje. 3. Min. Jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu (każdy pies jest inny I może wymagać większej ilości spotkań niż raz). 4. Podpisanie umowy adopcyjnej. Uwaga !! Każdy pies po adopcji może się zmienić. Jeden potrzebuje tygodnia za zaaklimatyzowanie się a inny nawet i kilku miesięcy. Mogą coś zniszczyć, nie trzymać potrzeb w domu, płakać gdy zostaną same. To przyszły opiekun powinien od początku pracować z psem, żeby w nowym domu został dobrze wprowadzony. Opisujemy znane nam zachowania zwierząt z domu tymczasowego, od poprzedniego właściciela, z hotelu !! Jeżeli nie jesteś w stanie znieść myśli o tym ze pies może Ci coś zniszczyć w domu lub się zasikać lepiej od razu sobie odpuść.. to są psy po przejściach już wystarczająco dużo przeszły, więc nie dokładajmy im dodatkowego stresu związanego z powrotem. Kontakt w sprawie adopcji: *E-mail; podajlapebullom@gmail.com *Wiadomość priv *794-700-649 - Monika (w godz 10-18.00) * 694-028-891 - Magda (W godz 18-22.00)"


24 komentarze:

 1. Trzymam kciuki, aby szybko znalazła kochającą rodzinę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby się jak najszybciej udało znaleźć nowy dom:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom

  OdpowiedzUsuń
 5. Myśmy przygarnęli psa teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety sama nie mam mozliwosci przygarnac psiaka, bo zbyt czesto nie ma nas w domu i czulby sie nadal samotny - ale mam nadzieje, ze szybko znajdzie nowych wlascicieli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się fakt, że tak bardzo angażujesz się w pomoc tym zwierzakom. Mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom na stałe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki, żeby szybko znalazł super domek i kochającą rodzinkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno zajdzie dom. Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 10. Oby szybko znalazl kochajaca rodzine :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!