Obserwatorzy

sobota, 8 lutego 2014

Diego w typie amstaffa


Na stronie Fundacji AST znalazłam bardzo fajnego kundelka. Ma na imię Diego i ma około pięciu miesięcy to psie dziecię, opis podany przez fundację zachęca:
Fajny, ufny, radosny, szczenięco rozbrykany. Został oddany do fundacji przez właścicieli, którzy nie mogli dłużej sprawować nad nim opieki. Młody Diego jest psem bardzo kontaktowym i zapatrzonym w człowieka, jest też pilnym uczniem. Jest pozytywny, otwarty w stosunku do ludzi i zwierząt. Potrafi zostawać sam w domu, gdy opiekun idzie do pracy, jest przyuczany do klatki kennelowej i robi ogromne postępy. Na spacerach ładnie maszeruje na smyczy, nie wyrywa się i nie ciągnie. Każdy napotkany człowiek witany jest merdającym ogonem. Dla Diega szukamy mądrego domu, który kocha bullowate, szanuje tę rasę i zna jej potrzeby. Szukamy osób, dla których pies to członek rodziny. Warunkiem adopcji jest przejście szkolenia PT, a także kastracja psa w późniejszym wieku. Diego obecnie przebywa w domu tymczasowym Fundacji AST w Piasecznie k. Warszawy.

 Zdjęcia ze strony fundacyjnej niestety nie są najlepszej jakości:
8 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczny piesek :-)
  Życzę dobrego domku !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bym chętnie przygarnęła...widać, że jest wesoły. Szkoda, ze nic z tego :( Ale mam nadzieję, że znajdzie kochający dom! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudo...gdybym mogła to już bym miała chyba cały dom zapełniony zwierzakami..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!