sobota, 14 kwietnia 2018

Napisz coś miłego osobie poniżej;)


Aktualnie mam czas zapracowany i bardzo emocjonujący ale przyznam że są plusy tej sytuacji na które czekam niecierpliwie no i dzis jest dzień na który pracowałam od... miesięcy. Idealnie nie jest bo sie chyba nie da by wszystko poszło gładko i po naszej myśli. Dlaczego? Jestem tylko człowiekiem mimo wszelkich starań czasem po prostu zdarza się... paradoksalnie im mniej człowiek sie emocjonuje im bardziej na chłodno podchodzi tym mniejsze prawdopodobieństwo że pójdzie coś nie tak. Czy da się całkowicie wyeliminować możliwość błędu? Myślę że można minimalizować co zwłaszcza osobę bez doświadczenia (dzień dobry:) będzie kosztowało więcej eenrgii a im większe doswiadczenie tym bardziej zmniejsza się prawdopodobieństwo. Ja bym chciała żeby było idealnie i... wykańczam się.... i nie tylko... muszę odpuścić bo... będzie mi łatwiej, bo... nie wszystko dam radę sama zrobić.
    A taką mam małą prośbę do Was dzisiaj... właściwie do Ciebie osoby komentującej i może tej która tu zagląda... napisz coś miłego.... osobie poniżej może niech ode mnie sie zacznie, napisz coś miłego cokolwiek za co lubisz osobę piszącą komentarz nad Tobą czemu lubisz zaglądać ja bloga... napisz coś co fajnie będzie komuś przeczytać.
Ja lubię to miejsce gdyż mogę się tutaj wypowiedzieć podzielić sie swoja opinią i cieszą mnie informacje zwrotne z których mogę czerpać, fajnie wymienić sie poglądami, miło widzieć że ktos tu jest i warto pisać.
Zapraszam do pisania miłych rzeczy do osoby komentującej powyżej, jedna przed Tobą, miłej soboty buziol:*12 komentarzy:

 1. Jestem pierwsza więc to Tobie napiszę coś miłego. Masz piękną filiżankę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna akcja :)

  Jesteś świetną osobą - pamiętaj o tym. Nie przestawaj się uśmiechać bo uśmiech masz przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie również busy season ostatnio :p bardzo apetyczne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś jest piękny dzień. Zatrzymaj się na chwilę i ciesz się tą chwilą!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś jest dobrze, a jutro będzie jeszcze lepiej. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki piękny dzień, korzystaj z pogody i dnia wolnego :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!