czwartek, 4 kwietnia 2019

Theo

Cześć Kochani! Mam nadzieje że u Ciebie wszystko ok:) Pogoda robi sie coraz ładniejsza więc spacery są przyjemnością. Jednak pełnia przyjemności jest gdy spacerujemy z psem:) Radość z wychodzenia na dwór jaką wykazują zwierzaki gdzieś tam i człowiekowi sie udziela:)
Rozumiem że nie każdy może z różnych powodów dać stałego domu zwierzakowi, no ja niestety nie mogę ale jeśli ktoś może.... przy czym mam chęć do pracy, cierpliwość.... którą może zainwestować w relacje z czworonogiem to jest duże prawdopodobieństwo opłacalności.
Dziś Theo, zapraszam:opis: "Theo młody 1,5 roczny psiak potrzebujący zrównoważonego oraz bardzo cierpliwego opiekuna, uwielbia zabawy z piłką, kopanie dołków oraz paplanie się w błocie. W pierwszych kontaktach lekko wycofany, ale co się dziwić trochę już w swoim młodym życiu przeszedł. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie kobiet, widać że jednak mężczyźni w jakiś sposób budzą w nim w pierwszych kontaktach niepokój. Theo ma problem z oponami samochodów, które przejeżdżają w bliskiej odległości ewidentnie jest to jakiś problem z przeszłości, pies boi się opon czy to od auta, roweru, taczek. Zna podstawowe komendy, łapie bardzo ładny kontakt z człowiekiem akceptuje inne psy. Theo jest już gotowy żeby poznać swoich przyszłych opiekunów, szukamy dla niego domu który nie boi się pracy z psem a w zamian za poświęcony czas otrzyma cudownego przyjaciela na całe życie. Najlepszym domem dla naszego chłopaka będzie dom z ogrodem lub mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku w spokojniejszej okolicy niż centrum miasta. Uwaga !! Pies może w domu coś zniszczyć, nie trzymać na początku potrzeb. Każdy pies po adopcji może się zmienić, opisujemy znane nam zachowania ze spacerów, hotelu lub domu tymczasowego. Warunkiem adopcji jest: 1. Wypełnienie ankiety i jej pozytywna weryfikacja (samo wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z adopcją), 2. Wizyta przedadopcyjna w miejscu zamieszkania starającego się o adopcję, 3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu (jeżeli wszystko będzie ok i nie będzie wskazania do drugiego spotkania), 4. Podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt Monika 794-700-649 w godz 10.00-18.00 Magda 694-028-891 w godz 18.00-21.00 e-mail: podajlapebullom@gmail.com Pies przebywa w miejscowości Miastków Kościelny okolice Warszawy. "


źródło, więcej klik

16 komentarzy:

 1. Dobrze, że piszesz też o potrzebach psa, to bardzo ważne. Pies to tak samo istota żywa i potrzebuje zrozumienia. Wielki szacun, że pomagasz ♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że los uśmiechnie się do twgo pieska. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pewna, że znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby trafił na kochających ludzi 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś liczny piesku. POwodzenia <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki by piesek trafił na kochająca rodzinę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że szybko mu się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow piękny jest, mam nadzieję, że znajdzie dobry dom :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby młody trafił w odpowiednie ręce. Od lat niestety jest moda na takie psy... przez co często trafiają na nieodpowiednich właścicieli.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna psina :) trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam.
  Rzeczywiście fajny pies. Lubię psy. Za kotami nie przepadam.
  Pozdrawiam.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 12. Jakie piękne psiaki - cudne zdjęcia :) Mam nadzieje że szybko znajdzie dom.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!