wtorek, 26 lipca 2022

Hektor

 Dziś bullterier Hektor poleca się uwadze:


Do adopcji Ok 2 letni bulterier miniaturowy Hektor. Po śmierci właścicielki pies trafił pod naszą opiekę. Psiak pozytywnie nastawiony do ludzi, mega nakręcony na zabawki, więc trzeba będzie nauczyć go wyciszenia. Lubi się przytulać i domaga się wiecznej atencji że strony człowieka. Szybko się uczy, ale trzeba będzie z nim ogarniać posłuszeństwo. Nie przepada za psami choć już robi postępy w odpuszczaniu. Na spacerach idzie chętnie choć do zgiełku miejskiego nie jest do końca przyzwyczajony. Jest wyspecjalizowanym wymuszaczem zabawy, więc trzeba mu to zdecydowanie ukracać. Potrafi się skupić na zabawce i smaczkach wtedy świat dla niego przestaje istnieć. Krąży blisko człowieka żeby tylko móc z nim przebywać. W przyszłym tygodniu czeka go zabieg kastracji. Szukamy mu domu aktywnego, gdzie przyszli właściciele są w stanie okiełznać młodego bulika i zapewnić mu tyle atrakcji i odpoczynku żeby bulik był spełniony. Pies mieszka w hoteliku ok Brzegu. Zapraszamy do wypełnienia ankiety przedadopcyjnej, która jest 1 krokiem w procesie adopcyjnym.Ankieta do pobrania z przypiętego postu adopcja krok po kroku lub zapraszamy na priv. Kontakt 535 955 515 lub 503305077 po bwcześniejszym wypełnieniu ankiety" źródło

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za piesełka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby pieski przygarnięte w wakacje, nie wróciły do schronisk we wrześniu...
  jotka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ ma zacne imię. Oby znalazł kochający dom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy... Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!