wtorek, 16 kwietnia 2024

Mia

 Dzień dobry, na fanpejdżu Fundacji AST widziałam ogłoszenie grzecznościowe prezentujące pięknego amstaffa do adopcji, kto będzie chciał z pewnością odnajdzie.

Dziś sunia której wyżej wymieniona organizacja szuka domku. Mia... zapraszam do opisu: Mia jest ok. 4 letnią sunią w typie amstaffa, została odebrana kilka miesięcy temu w skrajnie skrajnego zaniedbania. Do dziś dnia jest leczona na skórę (choć nie jest to trudne czy czasochłonne). Dzięki diecie, lekom, Mia zarosła, skóra nie parzy w oczy, a świąd nie dokucza. Ale aby ten stan utrzymać, nie ma co ukrywać że szukamy osoby, która jest pracowita, sumienna, dbająca, troszcząca się. 

Mia musi dostawać tylko dedykowaną karmę, wymaga regularnych kąpieli, a w razie pogarszającego się stanu skóry wizyty u dermatologa. 

Z uwagi na dostęp do lekarz prowadzącej jej leczenie, szukamy DT, który ma możliwość dojazdu na warszawską Pragę. 

Mia jest miła dla ludzi i ich lubi. A to w dzisiejszych czasach już połowa sukcesu 😊 Jest psem domowym, umiejącym odnaleźć się w mieszkaniu. Nie ma problemu z lękiem separacyjnym, czy z problemami typu wokalizacja, niszczeniem. Niestety może mieć wpadki z czystością.

Na spacerach czasem ciągnie w ekscytacji, ale przy normalnym, czytelnym przewodniku ogarnia głowę w 2 sekundy. Uwielbia spacery na długiej lince, podczas których pląsa, biega za patyczkami.

Do psów jej nie polecamy. Nie jest typem agresora, ale widać że kontakty z czworonogami miała znikome i stroni od nich. Długo się przekonywała do naszych psów, które ją regularnie olewały i nic od niej nie chciały. Teraz chodzą na równoległe spacery. Do kotów także suni nie polecamy. 

Może ktoś z Was ma czas, chęć, możliwości przyjąć do siebie Mię i o nią dbać? Tak naprawdę. Pod każdym względem, czy to weterynaryjnym, czy przy spełnianiu potrzeb spacerowych, zabawowych? 

Mia nigdy nie miała normalnego domu, marzymy, aby jej historia znalazła prawdziwy happy end. 

Pogadamy o Mii?

✉️ Chcesz zostać DT? adopcjebullowatych@wp.pl

✉️ Myślisz o adopcji Mii? adopcje.fundacjaast@gmail.com

📱501 797 018

źródło, więcej klik

6 komentarzy:

 1. Oby znalazł się ktoś, kto podejmie się opieki nad pieskiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna psinka .Czy ludzie nigdy się nie nauczą że zwierzęta to nie zabawki . Mam nadzieję że szybko znajdzie kochający dom

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękna.Oby znalazł się ktoś, kto pokocha ją prawdziwą, szczerą i wieczną miłością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna psinka! Mam nadzieję, że znajdzie swoje szczęście. Zasługuje na to. Każde zwierzę zasługuje na miłość, dom i pełną miskę!

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!