poniedziałek, 1 czerwca 2026
5 komentarzy:
Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)



















Świetne zestawienie. Humor połączony z tym, co ważne.
OdpowiedzUsuńTrzymanie kasy we wspomnieniach to ciekawy pomysł ha ha ha.
OdpowiedzUsuńWlasnie zjadlam slodycza. Więc nie mam tego problemu. ;)
OdpowiedzUsuńŚwietne i do pośmiania, i do refleksji.
OdpowiedzUsuńThis post is simply a lovely post
OdpowiedzUsuń