Obserwatorzy

środa, 26 listopada 2014

Jak UNIEWAŻNIĆ wybory - ZRÓBMY TO w II turze #88

13 komentarzy:

 1. Ja zagłosuję w drugiej turze i mam nadzieję, że wybory dadzą zmianę po mojej myśli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehhh... czy w końcu tu będzie kiedyś lepiej w tej Polsce?

   Usuń
  2. Rządy są tylko takie jacy są ludzie. Jak będziemy lepsi będą lepsze rządy. Na razie lepiej nie zostawiać roweru pod sklepem. Jak myślisz, kiedy przestaniemy np. kraść?

   Usuń
  3. ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi to świetny temat na dłllllugi wpis. Ja uważam że niestety, ale nie mam na bardzo na kogo głosować.... jest jedna klika, i ostatecznie wynik będzie w końcowym efekcie niemalże identyczny

   Usuń
  4. No ale my Polacy mamy tendencję do klik, że tak się wyrażę, ODDOLNIE. Napisałam w swojej notatce o nowej koleżance, Mlle. Takie osoby są przyjmowane nie z powodu umiejętności, ale bo był mus, nie było już absolutnie kogo ze znajomych przyjąć. Czyż nie wypytujemy po znajomych o pracę, zamiast złożyć to na karb PUPu? Czy w gminach nie siedzą same pociotki po kursach kilkumiesięcznych, co nigdy nie wiedzą jakie są przepisy i o co chodzi, ale zalegają tam do emerytury? Czy w szkołach nie dostaje pracy najpierw kuzyn kuzynki, chociaż dopiero na pierwszym roku, zamiast obca osoba, która ma już studia i złożyła podanie? To my. No i wybieramy z siebie rząd. No i jak już się kto dostanie do tej polityki, to kogo zatrudni na asystenturę? No przecież wiadomo, że syna ciotecznej babki. My to lubimy - nie ma innego wytłumaczenia :)

   Usuń
 2. Świetne! Właśnie tak zrobię :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahhahaha świetny pomysł! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chyba nie pójdę na wybory bo żadna z opcji mi nie pasuje :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to może wyrazić to jak w filmiku powiedziane?

   Usuń
 5. Ciekawe, jak będzie. Ja byłam, głosowałam, więc znów mogę iść. Z drugiej strony -nie wiem, czy jest sens jakichś powtórek. Oni wszyscy są po jednych pieniądzach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!