niedziela, 22 stycznia 2017

Zabił i zgwałcił szesciolatkę co robić?

6 komentarzy:

 1. Na wstępie przyznam się ze nie wysłuchałam do końca.. tylko 10 minut. I wyłączyłam dlaczego? Bo ja nie mam w sobie nawet cienia współczucia dla tych, którzy robią krzywdę dzieciom. Takich ludzi trzeba trwale izolować i tyle. Ja bym kastrowała i wysyłała na jakąś wyspę na środku oceanu gdzie taki o chlebie i wodzie z ołowianą kulą u nogi, tłukłby kamienie do końca życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Denerwowanie się w tej sytuacji nie poprawi w najmniejszym stopniu sytuacji. Kastrowanie i zsyłka też nie rozwiąże, nawet nie zmniejszy wydatnie tego problemu. Poza tym niemała część ofiar molestowania, w wieku dorosłym sama odtwarza te zachowania.

   Usuń
 2. Nawet nie napiszę, co takiej osobie należałoby zrobić, bo to byłyby zbyt ostre słowa... Filmik obejrzałam tylko kilka minut, bo nie chcę się denerwować ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet gdybyśmy wprowadzili karę pod postacią publicznego rozszarpania żywcem przez maszynę zjawiska tego nie ograniczymy tym sposobem. A szkoda, że nie obejrzała pani do końca materiału bo są tam informacje z czego to się bierze i jak można choć częściowo to ograniczyć.

   Usuń
 3. Nie ma słów... Czasem trudno mi uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją wśród nas... Jakim trzeba być człowiekiem, aby dokonać takiego czynu... i czy w ogóle to jeszcze człowieczeństwo. Wątpię.
  Pozdrawiam. Megly (megly.pl)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ci, którzy tego dokonują to najczęściej bardzo chorzy ludzie, którzy takiej drogi nie wybrali. warto czasami wyjść poza wściekłość.

   Usuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!