środa, 10 lipca 2019

Mamba do adopcji

Dzień dobry kochani! Dotarły do mnie informacje które sprawiły że nieco zwolniłam, mam w planie napisanie obszerniejszego posta, temat będzie trudny i szokujący. To co przeczytałam wprawiło mnie w konsternacje, ale może nie każdego zaskoczę to postaram się napisać bo obok takiego tematu nie można przejść obojętnie. Wiem że są tu osoby które właśnie tę stronę moją działalności lubią. Na chwilę obecną muszę nieco ochłonąć.
Na dziś sunia, będąca pod opieką Stoważyszenia: "Podaj Łapę Bullom" zapraszam:

Opis:

 Mamba nasza mała wariatka, to psiak bardzo skoczny, mający fioła na punkcie zabawek a w szczególności pluszowej dużej żaby.
Zna podstawowe komendy ale czasem udaje, że jest głucha. Trzyma czystość w boksie, ciągnie trochę na smyczy, łasa na smaczki, bardzo szybko się uczy.
Może zamieszkać z innym psem, nie nadaje się do domu z kotem.
Dom z dziećmi ok, natomiast to młody pełen energii pies i bardzo skoczny, więc trzeba uważać, żeby nie przewróciła dziecka.
Jest bardzo skoczna, rozdaje buziaki w locie, potrafi przeskoczyć ogrodzenie więc trzeba mieć ją na oku, nie może pozostać na ogrodzie bez opieki.
Jest zazdrosna o zabawki w stosunku do innych psów, nie chce się dzielić - więc zabawa pod kontrolą jeżeli psi rezydent również ma z tym problem.
To cudowna młoda sunia, szukająca aktywnego domu.

Obowiązuje procedura adopcyjna:
1. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety i jej pozytywna weryfikacja (samo wypełnienie nie jest jednoznaczne z adopcja).
2. Wizyta w domu starającego się o adopcje.
3. Min. Jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu (każdy pies jest inny I może wymagać większej ilości spotkań niż raz).
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Uwaga !!
Każdy pies po adopcji może się zmienić. Jeden potrzebuje tygodnia za zaaklimatyzowanie się a inny nawet i kilku miesięcy. Mogą coś zniszczyć, nie trzymać potrzeb w domu, płakać gdy zostaną same. To przyszły opiekun powinien od początku pracować z psem, żeby w nowym domu został dobrze wprowadzony. Opisujemy znane nam zachowania zwierząt z domu tymczasowego, od poprzedniego właściciela, z hotelu !! Jeżeli nie jesteś w stanie znieść myśli o tym ze pies może Ci coś zniszczyć w domu lub się zasikać lepiej od razu sobie odpuść.. to są psy po przejściach już wystarczająco dużo przyszły, więc nie dokładajmy im dodatkowego stresu związanego z powrotem.
Kontakt w sprawie adopcji:
*E-mail; podajlapebullom@gmail.com *Wiadomość priv
*794-700-649 - Monika (w godz 10-18.00)
* 694-028-891 - Magda (W godz 18-22.00)


Źródło

26 komentarzy:

 1. Oby jak najszybciej znalazła się rodzina, która ją pokocha.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby znalazła szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna :D My mamy wypatrzonego pieska ze schroniska...niby miał rezerwację, ale nikt po niego się nie zgłosił. Więc jedziemy w weekend ogarnąć sytuację i mam nadzieję, że wróci z nami :D

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny piesek, powinien mieć kochającą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem udaje, że jest głucha? Znaczy ma słuch wybiórczy. Cwana bestyjka :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamba, ciekawe imię :) Oby szybciutko znalazła właściciela :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja za parę miesięcy chciałabym adoptować psa, bo kupuję nowe mieszkanie, ale strasznie się boję, że poniszczy mi, np. meble itd. Może uda mi się wybrać jakiegoś spokojnego leniucha ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może starszy piesek... ale to zdrowotnie może być różnie...

   Usuń
 9. Mam nadzieję, że psinka szybko znajdzie kochający dom

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna młoda sunia, mam nadzieję,że szybko znajdzie odpowiedni dom dla niej :-)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!