Obserwatorzy

niedziela, 15 listopada 2015

Róża

Kolejny pies fundacyjny, 29.X trafiła pod opiekę fundacji AST oto co mają do powiedzenia na jej temat:

"RÓŻA to ok. 9 letnia słodka amstaffka. W minionym tygodniu zawitała do naszej fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym u Kamili. Zabraliśmy ją ze schroniska.Jest naszym kolejnym Złotym Bullem, psim skarbem, dla którego szukamy pomocy, ale przede wszystkim domu stałego. Róża została objęta programem Złote Bulle Sunia jest przekochana, przeurocza, więc wierzymy, że gdzieś czeka na nią ktoś kto ją naprawdę pokocha, już na zawsze! Dom stały jest bardzo potrzebny. Róża jest sunią domową, grzeczną, pro ludzką, bardzo otwartą. Obecnie mieszka w domu z fretkami i kotem. Z psami jest szansa, że także się dogada przy mądrym prowadzeniu. Róża jest kolejną psią seniorką, która przez lata zmieniała domy, trafiała do schronisk, co odbiło się na jej zdrowiu. Póki co w diagnostyce nie wyszła masakra, ale jesteśmy dopiero na starcie. Jesteśmy po wizycie u ortopedy (tu wyszły zmiany w kręgosłupie, zmiany zwyrodnieniowe) oraz u dentysty (tu mamy masakrę, 3 zęby do usunięcia, 1 do leczenia kanałowego, przetoki). W obrazie RTG wyszło, że Róża była w przeszłości postrzelona ze śrutówki. Śrut znajduje się w skórze na wysokości klatki piersiowej. Według stomatologa konieczna jest pilna operacja zębów. Aby jednak tę wykonać musimy zbadać krew (włącznie z tarczycą), wykonać USG jamy brzusznej oraz przebadać serduszko. A to po raz kolejny wiąże się z kosztami. Kochani, znowu prosimy Was o mobilizację i pomoc. Przed nami wydatki, wydatki, wydatki. Ale warto! Pomóżcie nam odmienić kolejne psie życie. <3 Tylko dzięki Wam możemy kontynuować działanie programu Złote Bulle, pomóżcie nam ocalić stare życia, które nas potrzebują."Kontakt w sprawie adopcji:
tel.: 0501 797 018,
mail: adopcje@fundacja-ast.pl

źródło

34 komentarze:

 1. Gdybym nie miała swoich 4 urwisów może bym sie podjęła. Ciężko znaleźć ludzi którzy zainwestują w psa i jeszcze w dodatku w jego chorobę i diagnostykę ale życzę żeby ktoś się znalazł. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. mam nadzieje że szybko będzie miała stały dom.

   Usuń
 3. Trzymam kciuki, aby znalazła swój stały dom :). Sama mam 3 psy w domu :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako słodka sunia, zasługuje na pomoc i dobry dom :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj rzeczywiście słodka. Oby znalazła dom:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna mordka, bez dwóch zdań! :)
  zapraszamy do nas na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że szybko znajdzie stały Dom na zawsze już.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna suczka. Nasza Śnieżynka też pochodzi ze schroniska, jakiś dziadyga postrzelił ją z wiatrówki w tylne nóżki, na szczęście szybko doszła do siebie. Wzięłam ją ze schroniska osiem lat temu. Teraz biega sobie wesoło na wsi u moich rodziców i nikt by się nie domyślił, że tyle przeszła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Biedna :( Oby szybko znalazła się pomoc i dom

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki słodziaczek, mam nadzieję, ze szybko znajdzie dom :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna księżniczka, domku jej życzę i to szybko! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Łączy nas miłość do zwierząt, obserwuję! Buziak Kochana Ty :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!