czwartek, 16 maja 2019

Thor w typie American Bully poleca sie uwadze:)

Cześć Kochani! Dziś miał być inny temat ale ciężko mi sie zabrać za dokończenie... dla tego dziś przedstawiam psa który może komuś wpadnie w oko i poruszy serduszko swoim uśmiechem.
American Bully to psy które nieszczególnie mi sie podobają.... z tego co widziałam zdają się być karykaturalne.... A Ty spotkałaś się z tą rasą?
Uśmiechnięty Thor jest pod opieką Podaj Łapę Bullom, zdjęcia i opis pochodzą z ich profilu:


Thor 13 miesięczny chłopak w typie American Bully. W pierwszych kontaktach lekko ostrożny, potrzebuje chwili aby poznać człowieka i móc mu zaufać, wystarczy kilka dobrych smaków i dać mu chwilę aby sam mógł zrobić pierwszy krok.
Jest radosny, uwielbia zabawę, węszenie. Może zamieszkać w domu z suczką lub ze spokojnym samcem, stosunek do kotów neutralny na spacerze, w domu nieznany. Wymaga domu cierpliwego, otwartego na pracę z psem, dzieci 7+, przy mniejszych trzeba zadbać o odpowenie wprowadzenie.
Pamiętać należy, że dziecko i pies nie może pozostawać samo bez opieki razem.
Chłopak ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, nie niszczy, je suchą karmę bez drobiu obecnie Brit Care, musi dostawać suplementy na stawy obecnie Game Dog, aniflexy + i dobrze jak przyszły dom będzie to dalej podawał .

Przed adopcją zostanie poddany kastracji !!

Psiak przebywa w okolicy Rzgowa woj. Łódzkie

Obowiązuje procedura adopcyjna:
1. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety i jej pozytywna weryfikacja (samo wypełnienie nie jest jednoznaczne z adopcja).
2. Wizyta w domu starającego się o adopcje.
3. Min. Jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu (każdy pies jest inny I może wymagać większej ilości spotkań niż raz).
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Uwaga !!
Każdy pies po adopcji może się zmienić. Jeden potrzebuje tygodnia za zaaklimatyzowanie się a inny nawet i kilku miesięcy.
Mogą coś zniszczyć, nie trzymać potrzeb w domu, płakać gdy zostaną same. To przyszły opiekun powinien od początku pracować z psem, żeby w nowym domu został dobrze wprowadzony.
Opisujemy znane nam zachowania zwierząt z domu tymczasowego, od poprzedniego właściciela, z hotelu !!
Jeżeli nie jesteś w stanie znieść myśli o tym ze pies może Ci coś zniszczyć w domu lub się zasikać lepiej od razu sobie odpuść.. to są psy po przejściach już wystarczająco dużo przyszły, więc nie dokładajmy im dodatkowego stresu związanego z powrotem.

Kontakt w sprawie adopcji:
*E-mail; podajlapebullom@gmail.com
*Wiadomość priv
*794-700-649 - Monika (w godz 10-18.00)
* 694-028-891 - Magda (W godz 18-22.00)

Źródło

11 komentarzy:

 1. Bardzo mocno trzymam kciuki za szczęśliwą adopcję tego pieska.

  OdpowiedzUsuń
 2. Psiak z mojej okolicy. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowych opiekunów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby znalazł się dom dla tego psiaka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie spotkałam się z tą rasą, Miejmy nadzieję, że znajdzie dom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oby szybko udało znaleźć się nowego pana ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno szybko odnajdzie właścicieli 😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale słodziaki, trzymam kciuki aby znalazły nowy szczęśliwy dom.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochany aniołek, niech ktoś pokocha!

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!