Obserwatorzy

czwartek, 3 stycznia 2013

promyczek


Na całe szczęście są też ludzie praktykujący pracę z psem. Na przykład moja ulubienica trafiła na takiego pańcia. Serce raduje się takim widokiem:


filmiku z Chili wstawić nie mogę, w zamian za to przesyłam inne, serce roście, na taki widok:Sama przyjemność oglądać takie filmiki. Miło poznać ułożonego psa.... uwierzcie mi wiele przyjemności daje przebywanie z psem w którego zachowaniu owocuje praca nad nim. Wychowanie to pewna wartość mogąca kiedyś zadecydować o jego dalszym losie...
Oczywiście właścicielom i ich pupilom życzę wszystkiego naj, by nigdy nie musieli się rozstawać. Jednak życie jest przyjemniejsze gdy pies jest posłuszny. 

5 komentarzy:

 1. Widac, ze sunia jest kochana i rozpieszczana, a wszystko w granicach rozsadku.
  Sliczna psica!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widać u mnie tych filmików ??
  A przeglądam na Chrome...

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnie się patrzy ;) Oby więcej takich opiekunów

  OdpowiedzUsuń
 4. widać, że pisak zadowolony:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!