piątek, 19 kwietnia 2013

Typy kobiet i ich facetów...zdrajców!


Poczucie zdrady jest najboleśniejszym przeżyciem na świecie, no może jednym z najboleśniejszych.
Brak pobudza do poszukiwań, przeciwieństwa się przyciągają, ale i czasem jest chęć odmiany zwłaszcza gdy jedna ze stron jest nazwijmy to nazbyt wyrazista…
Oto kilka typów kobiet, kogo przyciąga jak reaguje na zdradę…

Męczennica pieniaczka


Typ najbardziej hałaśliwy, pragnie aby cały świat wylewał pomyje na niewiernego! Posiadanie męża to jej być albo nie być, dlatego ta co zwiodła jej ślubnego odarła i ją z niej samej…
Niedojrzała, reaguje bez zastanowienia. Pępek świata dla niej samej, napędza się nienawiścią. Dla niej nie ma granic, zdolna do wszystkiego.
Jest typem dla pana który lubi mieć czysty dom, łóżko, jedzenie i czyste ciuchy. Męczennica praczka sprzątaczka prostaczka i pieniaczka. Kto normalny z nią wytrzyma?!


Uzależniona od miłości

Deficyt miłości w dzieciństwie pchnął ją w marzenia o pięknej wielkiej miłości. Wierzyła głęboko, że od partnera dostanie wszystko czego nie dali jej rodzice, i to z nawiązką! Chowana na grzeczną posłuszną dziewczynkę , która wierzy, że jeśli będzie dobra, będzie zaspokajała potrzeby najbliższych wszystko będzie dobrze. Ale raczej nie jest.
Zagubiony, niepewny  siebie pan lubi w relacji z taką osobą podbudować swoje ego, a gdy mu się to uda chętnie skacze w bok. By na innej chętnie silniejszej kobiecie wypróbować co zyskał w swoim związku.
Biedna uzależniona od miłości obrywa za swoje dobro starała się jak mogła wierzyła a tu, często w wieku gdzie głowa siwieje d*** szaleje jej partner odpłaca się zdradą.
Cóż ona? Płacze, płacze dużo, ale w tej całej swojej dobroci nic więcej nie robi. Nie rozumie co naprawdę i dlaczego się stało. Płacze.
Oddycha z ulgą gdy on wraca. Jeśli nie przewartościowuje to co dała jej mama.
Przyciąga panów potrzebujących oddanej dobrej żony, która nie będzie oczekiwała tylko dawała od siebie. Do takich żon najczęściej wracają. Z wygodyŻelazna dama


Samodzielna, poszukująca, rozwijająca się. Miała mądrych rodziców którzy wzbogacili ją w wiedzę i wsparcie. Szuka partnera, który da jej wolność i szacunek. Nie zwiąże się z byle kim! Dlatego ciężko jej znaleźć drugą połowę.  Często znajduje wiecznych chłopców, chcących skorzystać z mądrości, dorobku.
Skok w bok to taki urlop od wymagań. Ale bez powrotu, ostre pożegnanie kończy wszystko. Żelazo na zewnątrz, lecz w środku płacz.
Nie pozwoli jej przecież ambicja pokazać słabości…
On chce wrócić, bo znudził się tamtą, lecz czy jest powrót?


Dziewczynka z zapałkami…


Najbardziej skrzywdzona przez rodziców: poniewierana, nauczona wytrzymywać najgorsze. Zdeptana całą siebie odda komukolwiek kto zwróci na nią uwagę.
I zwracają wszelkiej maści zwyrodnialcy pewni przy niej bezkarności.
Zdradzona wcale się nie dziwi, w końcu rodzice nauczyli ją wytrzymywać najgorsze…  ale jednak cierpi, nie walczy… pozwala do siebie wracać, zdrady i powroty mogą trwać latami. 


Plastik


Młoda, modna dba by mieć „branie”. Nie myśli o przyszłości chce brać z życia pełnymi garściami. Często kończy się to wpadką i ślubem z kimś bardzo przypadkowym. Co rzadko daje udane małżeństwo i rodzinę.
Kłótnie i awantury prowokują do zdrady, więc zaczyna się wet za wet.
Większość plastików wyrasta na męczennice pieniaczki. Albo nienawidzą facetów, dążą do niezależności finansowej co im się najczęściej udaje.


Lodowa Dama


Typ A egocentryczka
Wie jak zdobyć pieniądze, karierę, najlepszego faceta. Nie może żyć bez zazdrości kobiet i pożądania mężczyzn.
Przyciąga podobnych do siebie zamożnych, wpływowych…
Gdy ma czego pragnie jest zadowolona z siebie. Zdrada wyzwala w niej zimna nienawiść, mści się odbierając. Jeśli wraca, to cena jest ogromna!
Typ B lodowata nieszczęśliwa
Zawsze nieszczęśliwa, lgną do niej poszukiwacze tajemnic , i zdobywacze  Są to dorośli panowie którzy mieli zimne i wymagające mamy. Dlatego tak jak kiedyś starali się zadowolić matkę tak teraz przenoszą ten mechanizm na kobietę, więc wybierają lodowatą nieszczęśliwą.
Gdy ich poczucie wartości spada starają się podbudować je przy innej kobiecie. Lodowata nieszczęśliwa prędzej zakończy nieszczęśliwy żywot niż pozwoli do siebie wrócić niewiernemu


Cwana bestia

Pępek świata, wzrastała w atmosferze bardzo konsumpcyjnej, skrajna egoistka. Świadoma walorów i potrafiąca je wykorzystać.
Przyciąga poczciwych, kochających, naiwnych… wychowanych przez na ogół samotne matki, które nauczyły potomków spełniać kobiece wymagania. Cwana bestia wyssie go do cna! Dlatego on gdy zdecyduje się na odejście zwiąże się z dziewczynką z zapałkami.
Cwana bestia podobnie jak męczennica pieniaczka jest nieobliczalna i zdolna do wszystkiego w obliczu zdrady.

14 komentarzy:

 1. nie umiałabym się odnaleść w żandym przypadku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz kiedys pisalam cos podobnego, probujac sklasyfikowac kobiety.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...a może by tak sklasyfikować facetów, było o tym???

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie klasyfikuję, do każdego można znaleźć klucz i dogadać się...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam znajomego, który z mówi, że wszystkie kobiety to ch...e. A ja mu odpowiadałam- masz rację, zgadzam się.
  Zawsze mnie to rozśmieszało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Twoje wpisy! Genialne są !
  klasyfikacja facetów to byłoby ciekawe, może podejmiesz temat?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam z wielkim zaciekawieniem! Bardzo ciekawy post! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To takie "słupy graniczne"; a między nimi jeszcze wiele odmian i wariantów kobiecej natury :)

  OdpowiedzUsuń
 9. lodowata nieszczęśliwa to moje drugie imię

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!