środa, 1 maja 2013

Na początek sentymentalnie...


Zaczyna się sezon gdzie to ja robię łaskę komuś kogo psa przyje lub nie. Uwielbiam gdy ludzie dzwonią i proszą bo mają problemJ. Potem jak dziękuję cieszą się…. Fajnie jak wracają. Oczywiście są też psy i właściciele dla których nie mam terminu:D hi hi, ale na szczęście więcej jest tych z których wizyty się cieszę, taki na Przykład Maniek (Cane Corso) i Fredek (buldog angielski) przecież to była sama przyjemność je „gościć”, ludzie ok., ale psy naprawdę świetne. Maniek Miał nie całe pół roku, szczyl, a mimo to tak niesamowicie grzeczny… nie wiarygodne. Chciałabym ich jeszcze raz zobaczyć… Fredek emeryt schorowany, amator krótkich spacerków, szybko w ustronnym miejscu załatwiał sprawę i szybko chciał do domku wracać. Tak chował się w krzaczkach na okoliczność potrzeby, no taka kulturka, starszego Pana.
Pako tego Asta chętnie bym zobaczyła, tak niesamowicie grzeczny i miły… nawet smyczy nie napinał, psów nie zauważał, full kulturka.
Dejma mój pierwszy gość, dziewczynka, jeszcze roczku nie miała grzeczna ułożona, normalnie psa nie było, cicha grzeczna przyjazna…
Dropsiu labrador czekoladowy, super pies, chodź niestety nienawidził innych przedstawicieli swojego gatunku, super piesek!
Ahhh jeszcze by się znalazło… Dostałam pod opiekę sunie w typie AST. Fajna sunia, po szkoleniu jest posłuszna, fajna nawet ją lubię. Trochę pospacerowałyśmy. Potem dostałam zaproszenie od Elizy, więc wzięłam mojego gościa ze sobą . Wracając zamiast komunikacją miejską przespacerowałam się 4 km. Resztę podjechałam. W domu pies wykończony padł. Śpi. Ciekawe czy jutro też tak będzie szalała…. No w końcu tyle emocji, nowych miejsc, zapachów…  


6 komentarzy:

 1. Czy specjalizujesz sie w swoim hoteliku raczej w astach, czy bierzesz, jak leci, wszystkie pieski?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biorę co przyjdzie. Dziś mam na przykład dostać małego kundelka, jak będę widziała go postaram się opisać co za rasa:).
   A że przyciągam to co kocham:D no wiesz jakiś magnetyzm:D chodź przyznam szczerze, że chciałabym mieć pod opieką, chodź na kilka dni bullteriera...
   O jeszcze bym chciała jakąś fajną rasę poznać... ras jest tyle, że głowa boli, więc i na pewno wiele jeszcze mam do "odkrycia"

   Usuń
 2. ...czyli pochód pieewszomajowy udał się, dobra dziewczyna jesteś..

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się podoba to, co piszesz o astach. ja też je lubię.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!