sobota, 4 stycznia 2014

Sylwester sie skończył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimo wielu próśb przyjaciół zwierząt nie mogli sobie darować: naparzali przed, w Sylwestra i w Nowy rok… i świętują dalej!
Mam pod opieką bardzo lękliwą sunie, która zaczyna przyzwyczajać się do spacerów już na smyczy chodzi coraz lepiej i w ogóle czyni postępy. Chciałam przed chwilą wyprowadzić psa na spacer: wychodzimy z klatki idziemy a tu ktoś nie mógł się pohamować i dźwięk petardy bardzo przestraszył psa co uniemożliwiło mu spacer.

Brak mi słów! Po prostu zwyczajnie! Miłośnicy petard za nic mają zwierzęta które bardzo się boją bez najmniejszych oporów w centrum miasta kontynuują swoje zamiłowanie. Przypominam dziś mamy czwarty, więc może wypadałoby skończyć tę „noworoczną wybuchową radość”!!!!!!


12 komentarzy:

 1. Jedyna nadzieja w tym, ze im sie te petardy skoncza. No chyba, ze je gdzies cichcem dalej produkuja, wiec niech im lapy poobrywa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brak mi słów! Jak to zwierze ma zrealizować swoje potrzeby fizjologiczne?!!! Ileż można?! Zwyczajnie jestem wściekła!

   Usuń
 2. Cóż , przydałby się zakaż sprzedaży przynajmniej tych hukowych petard...
  Współczuję suni.

  OdpowiedzUsuń
 3. No mój pies dopiero dzisiaj rano spokojnie wyszedł na spacer, a tak to cały czas podkulony ogon i ciągnął do domu ;( Najgorsze jest to że z tymi petardami chodzą większości dzieciaki, które nawet nie zdają sobie z tego sprawy jak męczą zwierzaki tym ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wobec tego gratuluję wyobraźni rodzicom. No ale cóż tak już w Polsce jest, że muszą być tragedie by cokolwiek się zmieniło! Telewizja ma o czym w wiadomościach mówić, może reportaż ckliwy nakręcą, ale kto by się tam przejmował skoro Sylwester - to takie przecież wydarzenie, że tylko strzelać...
   Mnóstwo było rozmaitych kampanii społecznych...

   Usuń
 4. Nie mam słów na to. Emet od tego roku bardzo zaczął się bać.. biedny od tygodnia chodzi zestresowany a oni dalej.. Niech strzelają w Sylwestra, bo i tak będą. Ale nie na tydzień przed i po!

  OdpowiedzUsuń
 5. A żeby tym co bawią się tak łapy upierdoliło przy samej dupie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze wątpię by pomogło. Znajdą się następni.... ale kiedyś w końcu muszą skończyć!

   Usuń
 6. Mam małego szczeniaczka i ten okres również był dla niego koszmarny, łzy cisną się do oczu jak widzę jak on panicznie bał się wychodzić z domu.
  Powinien właśnie być jakiś zakaz i ograniczenie w tym strzelaniu przed i po sylwestrze.

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!