Obserwatorzy

czwartek, 24 września 2015

24.09.2015

Ślicznie dziękuję za wszelkie słowa wsparcia, jest to dla mnie krzepiące i niezwykle cenne. To super że bronimy wolności słowa, poglądów, prawa do wyrażania swoich opinii.
Konsultowałam sie na temat tajemnicy jaką objęci sa terapeuci i dowiedziałam się że terapeuta konsultuje sie z innym specjalistą (superwizorem - "superwizor «psychoterapeuta z dużym doświadczeniem, szkolący innych psychoterapeutów oraz nadzorujący ich pracę»" źródło ) obejmuje ich tajemnica lekarska. Jeśli osoba jest dorosła wówczas rodzic nie upoważniony nie otrzyma informacji na temat swojego dziecka (pacjenta).
Miałam szczęście w lipcu tego roku trafić na specjalistkę z prawdziwego zdarzenia. Nie była to psycholożka przypadkowa, lecz ktoś kto pomógł wielu osobom, słyszałam wiele dobrego o tej Pani - na około 10 osób chyba jedna zrezygnowała niezadowolona.
Widzę ogromną przepaść we współpracy z aktualną specjalistką a tymi u których byłam wcześniej. Zdumiewa mnie jaki wgląd w siebie można uzyskać dzięki rozmowie ze specjalistą z prawdziwego zdarzenia, fascynujące ilu rzeczy sobie nie uświadamiam... mam wrażenie że w rozmowie z innymi lepiej słucham ich, układam sobie w środku pewne rzeczy... nawet znajomi zapytani mówią ze zauważają delikatne różnice. Pewna znajoma powiedziała że zmieniłam sie nie do poznania że jestem  zupełnie inną osobą.
Uważam że wolność słowa gdy nie obrażamy a dzielimy sie doświadczeniem jest cenną wartością której warto bronić. Dzięki wolności możemy podejmować trafniejsze decyzje, niestety w sądzie - jeśli do rozprawy dojdzie - trzeba udowodnić swoją racje, wiem że muszę zasięgnąć porady kolejnego prawnika, nie jest mi łatwo... tym bardziej że wczoraj zmarła moja ciocia, zmarła nagle...
Czasem walą sie problemy lawinowo....
Nie ukrywam że jest to dla mnie trudny okres... jeszcze raz dziękuje za wszelkie porady i komentarze, jestem szalenie wdzięczna. Dziękuje:*


20 komentarzy:

 1. Czytałam poprzedni wpis, przeczytałam dzisiejszy... Bardzo mi przykro, że takie rzeczy dzieją się wkoło tak sympatycznej i szczerej osoby. Walcz o swoje moja droga, masz za sobą całkiem niemałą rzeszę osób, które Cię wspierają, masz nas- blogerki i pamiętaj, nie trać wiary- po wielkiej burzy zawsze znów wychodzi słońce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi przykro z powodu Cioci :(. Trzymaj się, bądź silna i się nie daj! Jestem z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymaj sie! W kazdej decyzji, jaka podejmiesz, bedziesz miala nasze wsparcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro mi, i z powodu cioci i z powodu tej sprawy. To zabrzmi jak frazes ale trzymaj się i nie daj się. Będzie ciężko ale warto walczyć o swoje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie przykra ta cała sprawa... trzymaj się! Wszystkie jesteśmy z Tobą!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży.
  Wyrazy współczucia z powodu śmierci cioci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczere kondolencje przesyłam.
  Trzymaj się.
  Serdecznie pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie daj się! Będzie dobrze i trzymaj się ciepło. :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko będzie dobrze, nie daj się, i dalej BROŃ SŁOWA!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko będzie dobrze, nie daj się, i dalej BROŃ SŁOWA!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja Cię zawsze wesprę. Możesz na mnie liczyć! Dasz radę!

  OdpowiedzUsuń
 12. super post
  zapraszam do mnie, dopiero zaczynam
  http://eryeblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyrazy współczucia z powodu Cioci... nosek do góry i jesteśmy z Tobą!

  OdpowiedzUsuń
 14. Przykro mi z powodu cioci...

  OdpowiedzUsuń
 15. Trzymaj się i nie daj się, jesteśmy z Tobą !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!