środa, 8 sierpnia 2018

3-4 miesięczna Soczi szuka domku

W sklepie pewnej sieci jest dobry płyn do prania, a skoro sieć to w każdym jej sklepie być to samo powinno. Powinno ale rzeczywistość bywa zaskakująca więc przyszło mi jechać do innego miasta do sklepu owej sieci w poszkiwaniu detergentu i tam też go nabyłam ufffff.... jasne kupować nie musiałam ale skoro w domu brak to po co myśleć i zawracać sobie głowę jakimś tam detergentem. Przymusowa wycieczka nieco mnie zeźlliła tak mocno że zapomniałam o czym miałam napisać. Gdy olśnienie przyszło to stwierdzam że za późno mi sie przypomniało więc o tym innym razem.
Dziś sunia młodziutka, psie dziecko Soczi zapraszam:

Soczi to 3-miesięczna amstaffka, która czeka w Fundacja AST na nowy, mądry i kochający dom. Soczi jest bardzo fajnie zapowiadającą się sunią przecudnej urody. Jest bystra, kombinująca, rezolutna, uparta w dążeniu do celu. Te cechy opiekun może wykorzystać ukierunkowując ją na szkolenie. A to jest konieczne, bowiem pozostawiona sama sobie wyrośnie na rozpuszczonego psa, skłonnego do silnego podgryzania, podejmującego samodzielne decyzje (a te nie muszą być mądre w jej przypadku, bo sunia lubi używać zębów). Nie jest to absolutnie pies do rozpieszczania. Soczi jest mocno aktywna, bardziej niż przeciętny pies, dlatego uczymy ją wyciszania, co idzie z każdym dniem coraz lepiej. Sunia bywa lekko lękliwa na spacerach, ale w granicach normy. Wymaga socjalizacji i dozowania bodźców. Stroni od nowych osób, ale szybko się adaptuje. Soczi może mieszkać zarówno w bloku jak i w domu z ogródkiem. W warunkach domowych odnajduje się już bardzo dobrze. Trzyma w pełni czystość przy regularnych i częstych spacerach (po jedzeniu, po spaniu, po zabawach, po zabawie z psami w odstępach co 1-2h). Nie ma problemu z wyciszaniem w domu. Przesypia noce. Jest przyuczana do kennel klatki. W relacjach z ludźmi jest mało kontaktowa, ale podatna na wskazówki, więc doświadczony przewodnik nadrobi braki na tym gruncie. Na człowieka w domu jest zapatrzona, podatna na prowadzenie, korekty, wraca na zawołanie.
Nie polecamy jej póki co do dzieci, bo Soczi gryzieniem wymusza wszystko i średnio reaguje na słowo "nie" od osób słabszych. Nie ma za to żadnych przeciwwskazań na dziś aby mieszkała z innym psem. Ma fajne, pozytywne relacje zarówno z psami wyrażającymi chęć interakcji jak i z tymi, które kontaktu nie chcą. Na spotkanego kota zareagowała bardzo przyjaźnie. Z wad - Soczi kąpie głowę w misce, więc perfekcyjne panie domu mogą nie zdzierżyć ciągłego mycia podłogi. Z zalet - urodzony podróżnik! Wystarczą 3 sekundy w aucie i sunia zasypia.
Jakiego domu szukamy dla Soczi? Zaangażowanego, aktywnego, mądrego i odpowiedzialnego. Domu, który będzie chciał młodą szkolić i socjalizować. Warunkiem adopcji jest deklaracja udziału w profesjonalnym kursie szkolenia psów Pies Towarzyszący i sterylizacja po pierwszej cieczce. Chętnych zapraszamy do kontaktu jak również do zapoznania się z procedura adopcyjną.SOCZI
amstaff, wiek ok 3-4 miesiące
Wygląd: stalowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: rezolutna,bystra, przyjazna.  
Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana.
Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 501 797 018, mail: adopcje@fundacja-ast.pl
Wirtualny Opiekun: brak

źródło, więcej, aktualnie...

29 komentarzy:

 1. Jakim cudem takie małe cudo nie ma domu... ehhh. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapewne ludzką nieodpowiedzialnością ;/ w sumie w jj przypadku lepsza fundacja niż ble jak dom... dramat gotowy, dobrze że jest gdzie jest, może zostanie na stałe:)

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna suczka. Oby szybko znalazła dobry dom i odpowiedzialnych właścicieli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna... Oby szybko znalazła dom <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka śliczna. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna psinka, która zasługuje na nic innego, niż szczęśliwy dom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co za słodziaczek, z pewnością znajdzie wymarzony dom! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Już z morskie widać że jest cudowna ❤

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna jest i mam nadzieję, że szybko znajdzie dom :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!