środa, 27 listopada 2013

Oblicza Rosji - Rosyjski poprawczak

8 komentarzy:

 1. Jejku, nie mam czasu na ogladanie! Szkoda, ze nie skomentowalas w kilku zdaniach, zeby mozna sie bylo do tego odniesc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko mi to strawić, no ale spróbuje:
   Realia rosyjskiego poprawczaka. Bohaterami są dzieci "odsiadujące wyroki" jeden za kradzież żywności: dwa lata i sześć miesięcy! Drugi kradł torebki w pociągach by zarobić na rozpuszczalnik i tytoń dostał trzy lata. Trzeci okradał taksówkarzy i jedzenie ze sklepów dostał dwa lata. A za kradzież na przepustce i morderstwo dwa lata. Trzy morderstwa trzy lata - nie wiem jaka logika bo kary przerażająco nie współmierne!
   No ale niektórzy mają lepiej niż w domu bo nie są bici, nie ma awantur a i jeść dadzą... Dzieci z patologicznych rodzin, więc skąd miały czerpać wzorce?
   Nieudolny system dale niemalże 100% gwarancji powrotu... bo aż 91% wraca, ale już do wiezienia.
   Przerażają mnie małoletni mordercy...zwłaszcza ci co mają kilka istnień na sumieniu...nie mają nawet świadomości że zrobiły coś złego, opowiadają beznamiętnie...

   Usuń
  2. To wstrzasajace! Coraz mlodsi ludzie staja sie mordercami, a zycie to nie gra w Nintendo, gdzie do dyspozycji ma sie kilka bytow. W Rosji patologia wsrod mlodziezy i dzieci to juz ekstrema, ale i w Polsce coraz wiecej mlodocianych bandziorow, blokersow, ktorzy do 13-go roku zycia pozostaja zupelnie bezkarni. Za komuny panstwo do tego nie dopuszczalo, teraz wszystko idzie na zywiol.

   Usuń
  3. mną wstrząsnęło dość mocno.... widzę nastolatka a to morderca zimnokrwisty! W dodatku nic po za młodym...
   Ja rozróżniam kogoś kto ukradł bo nie miał jeść (ewidentnie rodzina zawiniła bo to jest funkcja rodziców wyżywić dzieci, a morderce mordującego.
   Żona zauważyła jak dopuszczono do tego by zamordował 3 osoby...
   Jak dla mnie kuriozum...

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. może spróbuj przez inną przeglądarkę, albo skopiuj tytuł i po nim na You Tube spróbuj wyszukać.

   Usuń
 3. patologia w najczystszej postaci...
  A niezniszczalny Rusek jest the best...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś wie co się stało z nimi?? Ten chłopak co zabił, podobno nie żyje, a innego udusili

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!