Obserwatorzy

czwartek, 16 kwietnia 2015

Box

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejnego psiaka szukającego domu. Tak bardzo chciałabym  przyczynić się do tego by zarówno człowiek jak i pies odnaleźli siebie… tak, o tym się nie mówi… każdy jest inny.

… ta wyjątkowa i niepowtarzalna więź pomiędzy osobnikami dwóch gatunków to coś niezwykłego… może ktoś zainteresuje się Boxem:


"Box jest wykastrowany. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą potrafili wychować energicznego psa i zapewnić mu odpowiednia dawkę ruchu. Box aktualnie mieszka w domu tymczasowym w Podkowie Leśnej. Bardzo dziękujemy Magdzie i Adrianowi, bez pomocy których, nam pomóc Boxowi by się nie udało.
Ponieważ Box od jakiegoś czasu kulał na przednia łapę, został zawieziony na wizyte u ortopedy, dr Bissenika. No i niestety nie jest dobrze: "Kulawizna pkp ankyloza stawu łokciowego oraz lkm test szufladowy i kompresyjny (+) zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. W rtg stawu łokciowego W kości łokciowej w okolicy wyrostka łokciowego dodatkowego cechy ubytku cienia kości, zmiany w nasadzie bliższej kości promieniowej. Zalecenia: Dalacin c 300mg 2x dziennie przez 2 tygodnie, Rycarfa 50mg raz po jedzeniu przez dwa tygodnie." Kolejną wizytę Box umówioną ma na 9 marca. Być może konieczna będzie operacja. Osoby, którym Box nie jest obojętna, chcące wspomóc jego leczenie, proszone są o dopisanie w tytule przelewu "Darowizna na cele statutowe - Box". 
Dane do przelewu: AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 

79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 
Za nowe zdjęcia Boxa bardzo dziękujemy Fotografa psów Taida."


Mnie on trochę wygląda jakby coś z bullterierem ma... w każdym razie może kogoś zainteresował ten psiak... można zadzwonić, zapytać.... umówić się poznać osobiście Boxa... psa przyjaznego do ludzi i zwierząt... 

50 komentarzy:

 1. Cudny :) Oby szybko znalazł dom!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe umaszczenie ma.
  Powodzenia w szukaniu domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie, w oczach widać żal. Piękny pies i wygląda na łagodnego. Na pewno znajdzie swojego człowieka. Dobrze że o tym piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie jestem aż tak wrażliwa na ludzką krzywdę, jak na krzywdę zwierzaka. Sama do niedawna miałam 5 piesków. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale kochany! mam nadzieję że szybko znajdzie domek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ma niesamowite spojrzenie. Oby szybko znalazł dobry dom na stałe ....

  OdpowiedzUsuń
 7. Serce mi pęka jak czytam takie historie. Okropna jest niemoc, tak bardzo chciałabym pomóc tylu zwierzętom i ludziom...

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham zwierzęta całym sercem i bardzo chciałabym zostać wolontariuszką w schronisku, niestety tu obok mnie żadnego nie ma bo mieszkam w centrum. Niemniej staram się wspierać zwierzaki jak tylko mogę. Ten piesek jest cudny, ma takie szczere, smutne oczy... Mam nadzieje, że znajdzie dom. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem że mając dostęp do internetu można być wolontariuszem... na przykład ogłaszając psy na portalach ogłoszeniowych.... zachęcam do kontaktu z wybraną fundacją:))

   Usuń
 9. Mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie nowy domek, na stałe...

  Sama mam zamiar przygarnąć pieska, ale dopiero jak zakupię własny domek. A trochę to jeszcze potrwa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oby szybko znalazł nowy, kochający dom :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oby szybko trafił do dobrych ludzi! Mam 2 kundelki przygarnięte i labradora, żałuję że nie mogę wziąć więcej psów....

  OdpowiedzUsuń
 12. Ma taki wzrok... Mój Bruno jak się do nas przybłąkał miał taki sam... Chyba brakuje mu miłości :)

  I am Journalist

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękny :) na pewno szybko znajdzie dom :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Oby szybko znalazł dom... My weźmiemy psy dopiero kiedy przeprowadzimy sie na wieś. Tu gdzie jesteśmy, nie mielibyśmy dla psa dużo czasu, a nie wyobrażam sobie brać zwierzaka, żeby sam siedział w mieszkaniu przez większość dnia. Niektórzy tak robią, np. nasz sąsiad z góry i ten jego biedny pies wył całymi dniami - z zegarkiem w ręku, do 21 - 22-giej!

  OdpowiedzUsuń
 15. Życzę mu aby znalazł odpowiedzialnych i równie aktywnych opiekunów/na jak on :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakbym miała większe mieszkanie i nie mieszkała z kimś to bym chętnie przygarnęła wszystkie psy, a już jednego mam w domu ;)) Oby szybko znalazł dom ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wielkość mieszkania ale czas poświęcany psu jest najważniejszy. Uwierz mi:))

   Usuń
 17. Życzę Boxowi, aby znalazł swój nowy dom :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękny psiak, z pewnością znajdzie się dla niego wymarzony dom ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ale ma ufne oczy...mam nadzieję, że szybko znajdzie swoich ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 20. Piękny. Ja bym chciała mieć psiaka, ale mój M. nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 21. Pocieszna mordka, oby szybko znalazł dom. Jak będę miała dodatkowy przypływ gotówki to postaram się pomóc... :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!