poniedziałek, 13 stycznia 2014

To nie koniec!

W związku z niewspółmiernymi do szkód przeprosinami (kilka dziwnych zdań na Fb) Pani Doroty Szulc Wojtasik Fundacja AST odniosła się ponownie: na FBSprawa wywołała sporo emocji. Cieszę się, że świat miłośników TTB jest spory i broni tych którzy sami przed niesprawiedliwością bronić się nie mogą. Świadczy o tym powołana grupa oraz szybko rosnąca liczba jej sympatyków na FB. Do czego gorąco zachęcam! klik


10 komentarzy:

 1. Poniosła głupią babę wyobraźnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej stereotypy, które miłośniczce, redaktorce naczelnej pisma o psach nie przystoją. Po prostu!

   Usuń
 2. W dzisiejszych czasach tylko siedzą i piszą na FB zamiast coś robić. A ta strona, że pies nie jest mordercą jest po prostu świetna, ponieważ sama mam dwa pieski i kocham te zwierzęta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fundacja AST robi naprawdę wiele zapraszam na stronę fundacji do zapoznania się z historiami podopiecznych fundacji, i nie tylko widać prawdziwe zaangażowanie tych wspaniałych ludzi dla dobra tych zwierząt.
   Strona miłośników TTB jest dobrym pomysłem, fajnie się ogląda:)

   Usuń
 3. Pies jest taki jakim go uformujemy

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam taką fajna fotkę na swoim blogu z pięknym psem cc. Tłumaczy wszystko.
  Za parę lat może się okazać, że i mój Garip trafi na tapetę. Jest na dobrej drodze, bo wpisany na listę psów agresywnych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Owczarek anatolijski. Ale uwzględniany, bo w wykazie jest anatolian karabash. Śmieszne tylko, bo w Turcji taka rasa nie istnieje. W ogóle nie istnieje. Wolałam jednak dmuchać na zimne. Jeszcze by mnie kto podkapował. Z resztą sporo ludzi posiadających kangale czy anatoliany, dla spokoju je zgłosiło.

   Usuń
  2. Pamiętam, pisałam kiedyś na ten temat.

   Usuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!