Obserwatorzy

środa, 13 kwietnia 2016

Ori szuka domu

Na stronie Fundacji AST klik znalazłam taką sunie  ur. 30.04.2015 r. jest zaszczepiona, oczekuje na sterylizacje.08.04.2016 Zasiedziała się w naszej fundacji, pokochała spać z Sylwią (naszym szkoleniowcem, u której przebywa na DT), rozkochała wszystkich, ale czas na dom! Nadal na adopcję czeka czarna jak smoła, piękna niczym miss world Ori. Orito jest sunią domową, miejską, nauczoną życia w mieszkaniu. Nie niszczy zostawiana sama, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Jest przyuczona do podróżowania samochodem. Sunia z uwagi na lekkie braki wychowawcze, zamieszkała w domu tymczasowym u trenera psów, który codziennie poświęca jej czas i wiedzę. Ori jest sunią lekko lękową. Pracujemy nad jej lękami, z coraz lepszym skutkiem. Z początku oszczekiwała psy i ludzi. Z ludźmi obecnie jest już ok, psy oszczekuje coraz rzadziej. Sunia ma lekkie braki socjalizacyjne, ale kilka powtórzeń, odpowiednie podejście i Ori szybko przezwycięża lęk. Ori w domu jest totalną przylepą! Nie ma problemu z wyciszeniem. Uwielbia się przytulać, śpi w łóżku. W domu to psi ideał. Obecnie mieszka z drugim psem, jednak wprowadzenie jej do domu, gdzie mieszka inny pies wymaga wiedzy i doświadczenia. Obce psy spotkane na dworze jest w stanie zaakceptować po dłuższym spokojnym spacerze. Szukamy dla Ori spokojnego, stabilnego domu. Warunkiem adopcji Ori jest szkolenie. Sunia jest zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana. Jeśli chcesz adoptować Ori: tel 733 383 494 (Sylwia) Ori przebywa obecnie w Warszawie. Za nowe, piękne zdjęcia Ori dziękujemy Marcinowi.

źródło

Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 733 383 494, 

mail: adopcje@fundacja-ast.pl

36 komentarzy:

 1. Ale radosny psiak. Piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że znajdzie kochający domek na całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje że szybko znajdzie domek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przekochana! Mam nadzieję, że szybko i bez trudu znajdzie ciepły dom pełen ludzi o dobrym sercu, którzy jej je oddadzą. Widać, że ma radosne, wesołe i pełne życia usposobienie. Niech trafi na dobrych ludzi. Pozdrowionka cieplutkie :) Megly (megly.pl)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna, mam nadzieję ze szybko znajdzie dom

  OdpowiedzUsuń
 5. jest piękny, na pewno ktoś go przygarnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie sliczna sunia :) Niech szybko najlepszy dom znajdzie ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny i żywiołowy pies, oby szybko znalazł dom. Sama chętnie bym go wzięła, ale mój psiak nie toleruje innych zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żywiołowy jak na terierka przystało, piesek aktywny

   Usuń
 8. uu jak on pieknie pozuje jak na wystawie psów ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może nie jak na wystawie, ale modelka z niej... właściwie to fotograf zdolny;) bo fotografowanie zwierząt to sztuka....

   Usuń
 9. Urocza :) Oby znalazła kochaną rodzinę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!