środa, 27 lutego 2013

garść mądrości z FB8 komentarzy:

 1. Dopoki nie ustanie podaz na "modne" psy, ich fabryki nadal beda istnialy, az do wyczerpania suki...
  Straszne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo psy i koty powinno się na maksa sterylizować, sterylizować
  i nie byłoby tyle tej biedy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam historię, o suczce, która po kilkunastu porodach, była tak wyniszczona, że weterynarz do którego trafiła złapał się za głowę. Kiedy okazało się , że nie może psa "postawić na nogi" i przygotować do następnego krycia, właścicielka była gotowa ją uśpić, bo jak stwierdziła..."darmozjada utrzymywać nie będzie".
  Weterynarz odkupił od tej baby psa.
  Niby są przepisy, regulacje....ale jak to w Polsce się powiada "przepisy są po to, żeby je omijać"..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż tacy ludzie nigdy się nie zmienią... ale uświadamiając ludzi znaczy potencjalnych klientów żeby nie kupowali bo takie "rasowe bez rodowodu" że np mogą mieć za darmo, jak wyglądają warunki w jakich pseudo hodowcy katują te zwierzęta, bo to istna fabryka...
   Po za tym jest duże prawdopodobieństwo że zwierze z takiej "hodowli" będzie chore. A pieniądze wydane na leczenie mogą znacznie przewyższyć kwotę jaką by zapłacił w normalnej hodowli z prawdziwego zdarzenia, gdzie zwierzęta są badane, dostają karmę premium, albo superpremium.
   W momencie gdy ludzie będą wiedzieli dzięki na przykład takim akcjom jak np "psia mać" to wielu zrezygnuje z zakupu, czyli zaniży obrót a tym samym opłacalnosć takim hodoffffcom

   Usuń
 4. ja zawsze 1% daje na schronisko w moim miescie dla zwierzat

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie. Wspólnie dbamy o miłą atmosferę tutaj i szanujemy sie wzajemnie, dla tego nie pisz wielkimi literami, nie SPAMuj, nie zostawiaj linków do siebie. Nasze zdania mogą się różnić, ale zachowujemy kulturę i dobry smak.
Komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę (z linkami) i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię gdy tylko będę mogła.
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!