Obserwatorzy

niedziela, 25 listopada 2012

Speed dates

Słyszeliście, a może gdzieś na filmach widzieliście tak zwane Speed dates, czyli szybkie randki. Zapoczątkowane w USA w 1988 roku cieszyły się sporą popularnością.Później przyjęły się w europie. Celem zabawy jest poznanie nowych osób, i miłe spędzenie czasu poprzez umożliwienie każdej z osób rozmowy trwającej od 5 do 10 minut.Szybkie randki są organizowane w klubach, lokalach w różnych miastach naszego kraju.Podczas spotkania nie wolno wymieniać się „namiarami”, dopiero wówczas jeśli dwie osoby wyrażą chęć kontynuowania znajomości dane kontaktowe są przekazywane.Myślę, że pewnie pierwsze pytania na takiej „randce” to informacje z cv… o wykształcenie, doświadczenie zawodowe…Aczkolwiek to zawsze jakaś szansa poznania kogoś….
6 komentarzy:

 1. Toz to terror na tasmie produkcyjnej!
  Nie wyobrazam sobie uczestnictwa w czyms podobnym, a gdzie romantyzm, gdzie rozwoj akcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz to takie zapoznanie... romantyzm może być później... wszak ludzie poznają sie w różnej scenerii i okolicznościach...

   Usuń
 2. Słyszałam o tym, a spróbuj, co Ci zależy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem... odstrasza mnie taka pewna taśmowość, ogranoczenie spontaniczności...
   Ale z drugiej strony ciekawe... bo to coś bardzo nowego

   Usuń
 3. Jak kiedyś czytałam artykuł o tym pomyślałam, że to naprawdę interesujący pomysł. Nigdy nie wiadomo na kogo można trafić i chyba to właśnie jest tak interesujące..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie, szybko i dużo, na pewno to jakiś sposób

   Usuń

Dziękuję, miło mi że tu jesteś, proszę zostaw ślad po sobie, ale nie SPAMuj, komentarze: propozycje wspólnej obserwacji, łańcuszki, autoreklamę i teksty nie na temat usuwam. Ja szanuję Ciebie, więc proszę szanuj mnie, a odwiedzę Cię na pewno. Zwłaszcza jeśli masz g+ będzie mi łatwiej do Ciebie trafić gdy zostawisz adres bloga pod swoim komentarzem. Czasem mam zaległości, ale spokojnie, nadrabiam je:))
Bardzo mnie ucieszy gdy dołączysz do zacnego grona moich obserwatorów.
Życzę przyjemności!